Depilační sada - ohřívač vosku + 8x vosk + 100ks pásek (A)

Kód: 6667
735 Kč / ks 607,44 Kč bez DPH
Skladem

Depilační sada - ohřívač vosku + 8x vosk + 100 ks pásek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Depilační sada - ohřívač vosku + 8x vosk + 100 ks pásek

Profesionální sada na voskovou depilaci

Depilace voskem je jedním z nejpopulárnějších způsobů odstraňování chloupků. Tuto metodu používají nejen ženy, ale i pánové, kteří nemohou mít nebo se jim nelíbí chlupy na těle. V profesionálním kosmetickém salonu se depilace provádí pomocí různých typů vosku.

Sada obsahuje: 1 x ohřívač 40W na voskové kazety s kapacitou 100 ml 8 x kazeta Tropic s voskem typu "roll-on" 100 ml: 100 x vysoce kvalitní proužků Charakteristika ohřívače: Ohřívač na kazety typu "roll-on" - mini, úzký a široký válec 100 ml

Ohřívač udržuje vosk v optimální teplotě.  Má estetický kryt pro ochranu před kontaminací.  Má efektní a ergonomický design.

Efektivní a energeticky úsporný - výkon 65 W Napájení 220-230 V.  Délka elektrického kabelu 109 cm.

Ošetření: Před depilací by měla být kůže klienta očištěna a odmaštěna, aby vosk dobře držel.

Teplý vosk se po rozehřátí roztírá stěrkou nebo válečky s různými tvary dle místa ošetření. Po nanesení vosku na kůži přikládáme na voskovaná místa pásky, které pak rychle a prudce strháváme v opačném směru růstu chloupků.

Kůže bývá po depilaci zpočátku velmi červená a podrážděná - zejména v podpaží a na tříslech. Po té, co jsou pásky odtrženy je třeba omýt kůži od zbytků vosku speciálním čističem na zbytky vosku a namazat pokožku.

V prvních dnech po depilaci je potřeba aplikovat preparáty např. s aloe vera nebo obsahující panthenol ke zmírnění zarudnutí kůže.

Také je třeba zainvestovat do krémů nebo ampulek, které zpomalují růst chloupků. Účinek voskové depilace trvá přibližně tři týdny, v závislosti na rychlosti růstu chloupků/vlasů. Intenzita růstu je často závislá na typu pleti apod.

Voskování by neměli podstupovat lidé s velmi citlivou pokožkou nebo náchylní k praskání cévek.

Tento postup se může provádět od 5-10mm délky chloupků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz