FARMONA FACE&BODY ROLLER Mikroneedling mezoterapie s kyselinami 5x5 ml

Kód: 13259
499 Kč / ks 412,40 Kč bez DPH
Skladem

FARMONA FACE&BODY ROLLER Mikroneedling mezoterapie s kyselinami 5x5 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

FARMONA FACE&BODY ROLLER Mikroneedling mezoterapie s kyselinami 5x5 ml

Inovativní produkt na obličej a tělo pro použití:

- v mikrojehličkové mezoterapii pomocí dermapenu - v mikrozábranové mezoterapii pomocí válečku

- pro přímou aplikaci na pokožku bez speciálních přístrojů

Určeno : - na viditelné vrásky - při ztrátě pevnosti a pružnosti pokožky - při nadměrném zrohovatění pokožky - fotoaging, hyperpigmentace

Účinky: - zlepšení stavu a struktury pokožky - vyhlazení pokožky - zesvětlení, rovnoměrný tón pleti - postupné hloubkové čištění pokožky- obnovení mladistvého a svěžího vzhledu účinky potvrzené po sérii 5 ošetření pomocí dermálního válečku a závisí na počátečním stavu pokožky

Ošetření exfoliace kůže mikroihlou pomocí kyselin ovlivňuje nejen tvorbu nových kolagenových vláken a elastinu, ale také snižuje hladinu stratum corneum pomocí keratolytického účinku. Částice kyseliny shikimové, mandlové a kyseliny fytové se hlouběji dostanou do mikro-punkce, díky čemuž dodatečně zvyšují úroveň hydratace, aktivují vláknité výpary v dermis a vyrovnávají barvu. Provedení řady ošetření pomocí demo válečku zvyšuje napětí a pružnost pokožky, uvolňuje růstové faktory, díky nimž se pokožka regeneruje, proto doporučujeme ošetření částí těla viditelnými striemi nebo ztrátou pevnosti.

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ : 4-6 ošetření v sérii, prováděných jednou týdně nebo jednou za dva týdny. Počet ošetření a jejich trvání by měl být individuálně upraven pro každý případ v závislosti na typu pokožky, účelu ošetření a výsledcích dosažených po první aplikaci.

TRVÁNÍ LÉČBY : 60 minut KONTRAINDIKACE : vystavení slunci až 2 týdny před a po ošetření, podráždění a zánět kůže, alergické stavy, kožní alergie, alergie na kteroukoli ze složek, aktivní opar, četné pigmentované skvrny, kapilární pokožka, růžovka, náchylné keloidům, těhotenství, kojení, perorální léčba retinoidy až 6 měsíců. záda, těžké formy akné, kožní onemocnění (atopická dermatitida, pyodermie, lupénka, ekzémy), autoimunitní onemocnění, chirurgické zákroky na ošetřené pokožce do 2 měsíců. před operací.

ÚČINNÉ LÁTKY: KYSELINA MANDELOVÁ - klasifikována jako alfa - hydroxykyseliny, dobře snášená i citlivou pokožkou. Uvolňuje pojiva spojující buňky stratum corneum, urychluje přirozený proces exfoliace, stimuluje obnovu hlubších vrstev. Aktivuje fibroblasty v dermis, zvyšuje syntézu kolagenu a elastinu, snižuje tvorbu melaninu a má depigmentační účinek. KYSELINA SHIKIMOVÁ - organická sloučenina patřící do skupiny alfa - hydroxykyselin. Má velmi široký a komplexní účinek, odstraňuje odumřelé buňky epidermis, zvyšuje hydrataci, zlepšuje pevnost a pružnost, regeneruje pokožku foto-poškozením a zabarvením sluncem. Na rozdíl od většiny kyselin je velmi účinný a má mírně dráždivý účinek. KYSELINA FYTOVÁ - přírodní organická sloučenina patřící do skupiny jemných exfoliačních sloučenin. Vykazuje antioxidační a chelatační vlastnosti, usnadňuje odstraňování přebytečných těžkých kovů z těla, čímž brání tvorbě procesů volných radikálů.

Účinná přísada do ošetření proti stárnutí a zabarvení.

Upozornění: U citlivé pokožky může dojít k zarudnutí pokožky, mravenčení či otoku, které může trvat 1 - 2 dny po zákroku.

Doporučení : do 12 hodin po kosmetickém ošetření nekonzumovat alkohol, kávu, pikantní koření, neaplikovat make-up

Po dobu 2 týdnů omezit pobyt na přímém slunci, po dobu 24 hodin nepoužívat saunu a bazén.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz